Sormak istedikleriniz için bizimle iletişime geçin
Bizi arayın: +90.312.472 61 08-09
TR / EN /

Explorer 4 Analyzer


Explorer 4

The Thermo Scientific™ Explorer™ 4 Analyzer taramalı elektron mikroskobu; kalite kontrolü, üretim işleyiş optimizasyonu, hata analizi ve karlılığın arttırılması için tasarlanmış bir mikroskobi çözümüdür.

Endüstriyel üretim ortamına uygun olarak geliştirilen Explorer 4 Analizörü, askeri, petrol sahası, endüstriyel ve fabrika zemininde çalıştırılabilir.

Suitable for industrial production environments, the Explorer 4 Analyzer is used in demanding military, oilfield, industrial, and factory floor settings. EDX spektrometresi ve taramalı elektron mikroskobu (SEM) sayesinde, Explorer 4 Analizörü, otomatik parçacık boyutu analizi ile örneğin tamamamının hızlıca  elemental kompozisyon, şekil ve boyut karakterizasyonunu yapar. Datanın hızlıca bilgiye dönüşmesinin verdiği güç sayesinde, endüstri alanındaki kullanıcılar kritik kalite kontrol kararlarını doğrulukla verebilirler.
Endüstriyel Üretim için Explorer 4 AnalyzerEndüstriyel üretimde müşteriler, temizliğin kritikliği, kalite kontrolü, üretim     kapasitesi ve kararlılığı gibi endişelere sahiptirler, Thermo Fisher   Scientific  in sunduğu çözümler, güvenebileceğiniz sonuçlar verir.

Explorer 4 Analyzer sistemi ile, motorlu cihazların akışkan sistemlerindeki   kontaminasyon kaynağı temizlik monitörlenerek belirlenip, sahadaki   garanti maliyetlerini yükselten hataların önüne geçilebilir.

Çelik ve demir içermeyen metellerin üretiminde, safsızlıkların otomatik   olarak  detekte edilmesi ve sınıflandırılması, ürün kalitesi, üretimin   arttırılması ve ana maliyetlerin azaltılmasını sağlar. Aşınma kalıntılarının   otomatik karakterizasyonu üreticilerin temizlik  ve üretim aşamasında   kalite  kontrolde  yeni standartlara ulaşmasını sağlar.